Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Material | Paper |
| Label Finish | Glossy |
| Adhesive Type | Permanent |
| Label Length | 10 mm |
| Label Width | 10 mm |
| Printing Method | Digital |
| Packaging Type | Standard |
| Color | Multi Colour |
| Is It Customized | Customized |
| Usage/Application | Labels |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | FIO |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Piece |
| Label Material | Paper |
| Material | Paper |
| Adhesive Type | Permanent |
| Printing Type | Digital Print |
| Color | Any |
| Packaging Type | Sheet |
| Label Shape | Round |
| Label Length | 38 mm |
| Label Width | 38 mm |
| Size | custom |
| Pattern | any |
| Label Type | Paper |
| Number Of Labels | custom |